Copyright 2024 - Зоран Ангеловски Основна школа "Доситеј Обрадовић" Војводе Путника 60 26360 Пландиште

ТИМОВИ У ШКОЛИ ЗА ШКОЛСКУ 2023/2024.ГОДИНУ

 

  1. Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе

Координатор: Зоран Ангеловски

Чланови тима:

  • Анђелика Пејовић
  • Мирела Гизешан
  • Бранка Фодор – Школски одбор
  • Весна Јаћовић
  • Татјана Кнежевић
  • Кристијан Нистор
  • Романела Станчу - Савет родитеља
  • Милица Колевски – Ученички парламент
  1. Тим за инклузију

Координатор: Бранка Фодор

Чланови тима:

  • Анђелика Пејовић
  • Живан Ружић
  • Кристијан Нистор
  • Татјана Зрињи
  • Александра Нистор
  • Ивана Вицикнез
  • Мита Богдановић
  • Зорица Доневски Росић
  1. Тим за школско развојно планирање

Координатор: Мирела Гизешан

Чланови тима:

  • Анђелика Пејовић
  • Бранка Фодор – Школски одбор
  • Александра Нистор
  • Љубица Јанчић
  • Сања Ћорда
  • Зорица Доневски Росић
  • Јонел Агадишан
  • Ана Барна Хорват
  • Маја Шуља – Ученички парламент
  • Биљана Драгић – Савет родитеља
  • Зоран Ангеловски – Школски одбор
  1. Тим за самовредновање

Координатор: Ивана Вицикнез

Чланови тима:

  • Анђелика Пејовић
  • Бранка Фодор – Школски одбор
  • Александра Нистор
  • Љубица Јанчић
  • Сања Ћорда
  • Зорица Доневски Росић
  • Јонел Агадишан
  • Ана Барна Хорват
  • Маја Шуља – Ученички парламент
  • Биљана Драгић – Савет родитеља
  • Зоран Ангеловски – Школски одбор
  1. Тим за стручно усавршавање

Координатор: Анђелика Пејовић

Чланови тима:

  • Мирела Гизешан
  • Бранка Фодор – Школски одбор
  • Адиана Павков
  • Драгана Јаћимовски
  1. Тим за развој школског програма

Координатор: Анђелика Пејовић

1.циклус:

        - Драгана Јаћимовски

        - Весна Јаћовић

        - Биљана Кипровски

        - Сања Ћорда

2.циклус:

        - Мирела Гизешан

        - Александра Нистор

        - Весна Цеснак

        - Ивана Вицикнез

  1. Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва

Координатор: Сања Ћорда

Чланови тима::

  • Мирела Гизешан
  • Анђелика Пејовић
  • Бранка Фодор
  • Ивана Вицикнез
  • Александра Нистор
  • Зоран Ангеловски
  • Јелена Лабовић

 

  1. Тим за професионалну оријентацију

Координатор: Мирела Гизешан,Жана Кипровски Милошевић

Чланови тима:

  • Аранка Бало
  • Весна Цеснак
  • Јонел Агадишан
  • Ана Барна Хорват
  • Анђелика Пејовић
  1. Тим за превенцију насиља,злостављања,дисјкриминацију и занемаривање

Координатор тима: Бранка Фодор – Школски одбор

Чланови тима:

  • Анђелика Пејовић
  • Мирела Гизешан
  • Сања Ћорда
  • Јелена Векић
  • Даница Булајић – Савет родитеља
  • Анђела Јанковић – Ученички парламент
  1. Тим за организацију екскурзија и излете

   Координатор тима:Аранка Бало

   Чланови тима:

  • Сава Дивљаков,директор
  • Весна Цеснак
  • Стефан Котрла
  • Милорад Јаћимовски